درسفر به دبی،دیدن کدام مکان هارا از دست ندهیم؟(قسمت1)

درسفر به دبی،دیدن کدام مکان هارا از دست ندهیم؟(قسمت1)

۱. برج خلیفه

برج خلیفه، یکی از زیبا ترین و مهم ترین  سازه‌ها و مکان های دیدنی دبی است که با ۸۲۹ متر ارتفاع، مرتفع‌ترین آسمان‌خراش جهان و مشهورترین مکان در شهر دبی شناخته می‌شود. ساخت این برج در سال ۲۰۰۴ شروع شد و در سال ۲۰۱۰ به پایان رسید. بالا رفتن از این برج بلند و دیدن مناظر شهر دبی از طبقه‌ی صد و بیست و چهارم ، این سازه‌ی غول‌پیکر برای هر گردشگری جذابیت‌های خاص خود را دارد،پس بهتر است که مشاهده این برج دیدنی را از دست ندهید.

۲. دبی‌مال

دبی‌مال ، یکی از برترین مراکز خرید جهان و ازجمله جاهای دیدنی دبی شناخته می‌شود. خوب است بدانید که این مرکز خرید ، مسیر ورود شما به برج خلیفه و آکواریوم دبی نیز هست.

 با وجود فروشگاه‌های مجلل و انواع و اقسام رستوران‌ها، خرید و غداخوردن در این مرکز خرید منحصربه‌فرد از دیدن این فروشگاه زیبا سیر نمیشود. می‌توانید مطمئن باشید که با ورود به این سرزمین جذاب تقریبا همیشه شاهد اجرای انواع موسیقی‌های زنده و همینطور نمایش مد خواهید بود. اگر قصد سفر به دبی و خرید از این مرکز خرید منحصربه‌فرد را دارید باید بدانید که معروف‌ترین جشنواره‌های خرید دبی‌مال در فصل زمستان در ماه‌های ژانویه و فوریه و در تابستان در ماه‌های اوت و جولای در جریان است.