تور ازمیر از تهران با آسمان هفتم

تور ازمیر از تهران با آسمان هفتم

تور مدت تور تاریخ رفت قیمت رزرو
تور ازمیر هتل WYNDHAM GARDEN OZDILEK(BB)
6 شب و 7 روز فروردین ماه 50,390,000
تور ازمیر هتل (BB)ISMIRA HOTEL
6 شب و 7 روز فروردین ماه 29,590,000
تور ازمیر هتل KAYA PRESTIGE(BB)
6 شب و 7 روز فروردین ماه 31,490,000
تور ازمیر هتل MOVEN PICK(BB)
6 شب و 7 روز فروردین ماه 38,490,000
تور ازمیر هتل FOUR POINT BY SHERATON(BB)
6 شب و 7 روز فروردین ماه 40,690,000
تور ازمیر هتل MARRIOT(BB)
6 شب و 7 روز فروردین ماه 43,490,000

تور ازمیر

یکی از تورهای پرطرفدار می‌باشد که آژانس مسافرتی آسمان هفتم به طور تخصصی در این زمینه فعالیت دارد.

ازمیر سومین شهر بزرگ ترکیه می‌باشد که دارای یکی از بزرگ ترین بندرهای این کشور است و در راس خلیج ازمیر و در سواحل عمیق دریای اژه واقع شده است. 

به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب ازمیر، تور ازمیر از تهران و تور ازمیر از اصفهان به صورت هوایی ارائه می‌شود که هر روز هفته به صورت منظم به مقصد ترکیه در حرکتند.

قیمت تورهای ازمیر به قیمت بلیط، هتل(یک ستاره تا پنج ستاره)، تعداد روزهای سفر(اصولاً 2 تا 10 روز) و زمان خرید تور وابسته می‌باشد. در ایام پیک به خصوص تابستان و تعطیلات نوروز به دلیل درخواست‌های زیاد سفر به ازمیر، قیمت هتل و بلیط هواپیما افزایش می‌یابد.

برای مشاهده قیمت تور ازمیر در بازه‌های زمانی مختلف به راحتی می‌توانید در سایت آسمان هفتم مشاهده کنید و در هر ساعت از شبانه روز با پشتیبانان سایت می‌توانید در ارتباط باشید.

تورهای لحظه آخری ازمیر از اصفهان نیز در سایت قابل مشاهده است و از نظر قیمت ارزان بوده و از نظر زمان بسیار محدود است. تور لحظه آخری ازمیر از نظر کیفیت هیچ فرقی نداشته و به دلیل اینکه ظرفیت پرواز یا هتل تکمیل نشده و برای جلوگیری از ضرر با قیمتی پایین‌تر عرضه می‌شود.

همچنین تورهای لوکس ازمیر در هتل‌های 5 ستاره با خدمات ویژه در سایت قابل مشاهده است و تورهای ارزان قیمت اصفهان به ازمیر و تهران به ازمیر در هتل‌های دو ستاره و سوئیت‌ها را نیز می‌توانید بررسی کنید.

خدمات تورهای ازمیر عموماً شامل  بلیط رفت و برگشت، راهنمای فارسی زبان، بیمه مسافرتی، صبحانه، ناهار و شام و ترانسفر فرودگاهی می‌باشد.