تور فرانسه از تهران

تور مدت تور تاریخ رفت قیمت(تومان) رزرو
هتل5* در پاریس
7شب و 8 روز شهریور،مهر،آبان،آذر،دی،بهمن 47,550,000

تور فرانسه، یکی از تورهای ویژه و پرطرفدار می‌باشد که آژانس مسافرتی آسمان هفتم به طور تخصصی در این زمینه فعالیت دارد.

پاریس نگینی در میان شهرهای جهان است و دیدنی‌های فراوانی نظیر برج ایفل، طاق پیروزی، موزه با عظمت لوور، کلیسای نوتردام پاریس، کاخ ورسای و … دارد.

تور پاریس از خدمات هتل، پرواز رفت برگشت، خدمات اخذ ویزا، گشت شهری، بیمه مسافرتی و لیدر فارسی زبان برخوردار است.

قیمت تورهای فرانسه به قیمت بلیط، هتل(یک ستاره تا پنج ستاره)، تعداد روزهای سفر(اصولاً 2 تا 10 روز) و زمان خرید تور وابسته می‌باشد. در ایام پیک به خصوص تابستان و تعطیلات نوروز به دلیل درخواست‌های زیاد سفر به فرانسه، قیمت هتل و بلیط هواپیما افزایش می‌یابد.

برای مشاهده قیمت تور فرانسه در بازه‌های زمانی مختلف به راحتی می‌توانید در سایت آسمان هفتم مشاهده کنید و در هر ساعت از شبانه روز با پشتیبانان سایت می‌توانید در ارتباط باشید.

تورهای لحظه آخری فرانسه نیز در سایت قابل مشاهده است و از نظر قیمت ارزان بوده و از نظر زمان بسیار محدود است. تور لحظه آخری فرانسه از نظر کیفیت هیچ فرقی نداشته و به دلیل اینکه ظرفیت پرواز یا هتل تکمیل نشده و برای جلوگیری از ضرر با قیمتی پایین‌تر عرضه می‌شود.

همچنین تورهای لوکس فرانسه در هتل‌های 5 ستاره با خدمات ویژه در سایت قابل مشاهده است و تورهای ارزان قیمت فرانسه در هتل‌های دو ستاره و سوئیت‌ها را نیز می‌توانید بررسی کنید.

خدمات تورهای فرانسه عموماً شامل  بلیط رفت و برگشت، راهنمای فارسی زبان، بیمه مسافرتی، صبحانه، ناهار و شام و ترانسفر فرودگاهی می‌باشد.