تور دیدیم از اصفهان با آسمان هفتم

تور مدت تور تاریخ رفت قیمت(تومان) رزرو
تور لحظخ اهری دیدیم هتل لیتون پلاس
6 شب و 7 روز 18 و 25 شهریور 14
تور لحظخ اهری دیدیم هتل د هالیدی
6 شب و 7 روز 18 و 25 شهریور 15
تور لحظخ اهری دیدیم هتل تونتاس بیچ
6 شب و 7 روز 18 و 25 شهریور 19
تور لحظخ اهری دیدیم هتل گاردن اف سان
6 شب و 7 روز 18 و 25 شهریور 16
تور لحظخ اهری دیدیم هتل لانگ بیچ کلاب
6 شب و 7 روز 18 و 25 شهریور 19
تور لحظخ اهری دیدیم هتل کلاب تارهان
6 شب و 7 روز 18 و 25 شهریور 20
تور لحظخ اهری دیدیم هتل دیدیم بیچ
6 شب و 7 روز 18 و 25 شهریور 21
تور لحظخ اهری دیدیم هتل آکواسیس د لوکسه
6 شب و 7 روز 18 و 25 شهریور 22
تور لحظخ اهری دیدیم هتل ونوسا بیچ
6 شب و 7 روز 18 و 25 شهریور 23
تور لحظخ اهری دیدیم هتل مکسریا بلو
6 شب و 7 روز 18 و 25 شهریور 25

تور دیدیم، یکی از تورهای پرطرفدار می‌باشد که آژانس مسافرتی آسمان هفتم به طور تخصصی در این زمینه فعالیت دارد.

دیدیم شهری کوچک و ساحلی است که در استان آیدین قرار دارد. با توجه به قرارگیری این شهر در کنار دریای اژه این شهر به عنوان یکی از مقاصد گردشگری محبوب بین مسافران تبدیل شده است.

به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب دیدیم، تور دیدیم از تهران و تور دیدیم از اصفهان به صورت هوایی ارائه می‌شود که هر روز هفته به صورت منظم به مقصد ترکیه در حرکتند.

قیمت تورهای دیدیم به قیمت بلیط، هتل(یک ستاره تا پنج ستاره)، تعداد روزهای سفر(اصولاً 2 تا 10 روز) و زمان خرید تور وابسته می‌باشد. در ایام پیک به خصوص تابستان و تعطیلات نوروز به دلیل درخواست‌های زیاد سفر به دیدیم، قیمت هتل و بلیط هواپیما افزایش می‌یابد.

برای مشاهده قیمت تور دیدیم در بازه‌های زمانی مختلف به راحتی می‌توانید در سایت آسمان هفتم مشاهده کنید و در هر ساعت از شبانه روز با پشتیبانان سایت می‌توانید در ارتباط باشید.

تورهای لحظه آخری دیدیم از اصفهان نیز در سایت قابل مشاهده است و از نظر قیمت ارزان بوده و از نظر زمان بسیار محدود است. تور لحظه آخری دیدیم از نظر کیفیت هیچ فرقی نداشته و به دلیل اینکه ظرفیت پرواز یا هتل تکمیل نشده و برای جلوگیری از ضرر با قیمتی پایین‌تر عرضه می‌شود.

همچنین تورهای لوکس دیدیم در هتل‌های 5 ستاره با خدمات ویژه در سایت قابل مشاهده است و تورهای ارزان قیمت اصفهان به دیدیم و تهران به دیدیم در هتل‌های دو ستاره و سوئیت‌ها را نیز می‌توانید بررسی کنید.

خدمات تورهای دیدیم عموماً شامل  بلیط رفت و برگشت، راهنمای فارسی زبان، بیمه مسافرتی، صبحانه، ناهار و شام و ترانسفر فرودگاهی می‌باشد.