تور دیدیم از اصفهان با آسمان هفتم

تور مدت تور تاریخ رفت قیمت(تومان) رزرو
تور دیدیم هتل ADA WORLD
6 شب آذر ماه 0
تور دیدیم هتل RAMADA RESORT BY WYNDHAM
6 شب آذر ماه 0
تور دیدیم هتل GARDEN OF SUN
6 شب آذر ماه 0
تور دیدیم هتل LAUR EXPERIENCE AND ELEGANCE
6 شب آذر ماه 0
تور دیدیم هتل MARIL RESORT
6 شب آذر ماه 0
تور دیدیم هتل LONG BEACH CLUB NATURE
6 شب آذر ماه 0
تور دیدیم هتل DUJA DIDIM
6 شب آذر ماه 0
تور دیدیم هتل MAXERIA BLUE DIDYMA
6 شب آذر ماه 0
تور دیدیم هتل AQUASIS DE LUXE RESORT
6 شب آذر ماه 0
تور دیدیم هتل MAXERIA BLUE

تور دیدیم هتل MAXERIA BLUE

تاریخ رفت : آذر ماه

0 تومان

تور دیدیم

یکی از تورهای پرطرفدار می‌باشد که آژانس مسافرتی آسمان هفتم به طور تخصصی در این زمینه فعالیت دارد.

دیدیم شهری کوچک و ساحلی است که در استان آیدین قرار دارد. با توجه به قرارگیری این شهر در کنار دریای اژه این شهر به عنوان یکی از مقاصد گردشگری محبوب بین مسافران تبدیل شده است.

به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب دیدیم، تور دیدیم از تهران و تور دیدیم از اصفهان به صورت هوایی ارائه می‌شود که هر روز هفته به صورت منظم به مقصد ترکیه در حرکتند.

قیمت تورهای دیدیم به قیمت بلیط، هتل(یک ستاره تا پنج ستاره)، تعداد روزهای سفر(اصولاً 2 تا 10 روز) و زمان خرید تور وابسته می‌باشد. در ایام پیک به خصوص تابستان و تعطیلات نوروز به دلیل درخواست‌های زیاد سفر به دیدیم، قیمت هتل و بلیط هواپیما افزایش می‌یابد.

برای مشاهده قیمت تور دیدیم در بازه‌های زمانی مختلف به راحتی می‌توانید در سایت آسمان هفتم مشاهده کنید و در هر ساعت از شبانه روز با پشتیبانان سایت می‌توانید در ارتباط باشید.

تورهای لحظه آخری دیدیم از اصفهان نیز در سایت قابل مشاهده است و از نظر قیمت ارزان بوده و از نظر زمان بسیار محدود است. تور لحظه آخری دیدیم از نظر کیفیت هیچ فرقی نداشته و به دلیل اینکه ظرفیت پرواز یا هتل تکمیل نشده و برای جلوگیری از ضرر با قیمتی پایین‌تر عرضه می‌شود.

همچنین تورهای لوکس دیدیم در هتل‌های 5 ستاره با خدمات ویژه در سایت قابل مشاهده است و تورهای ارزان قیمت اصفهان به دیدیم و تهران به دیدیم در هتل‌های دو ستاره و سوئیت‌ها را نیز می‌توانید بررسی کنید.

خدمات تورهای دیدیم عموماً شامل  بلیط رفت و برگشت، راهنمای فارسی زبان، بیمه مسافرتی، صبحانه، ناهار و شام و ترانسفر فرودگاهی می‌باشد.

تور استانبول با آسمان هفتم

تور آنتالیا با آسمان هفتم