تور مالدیو از اصفهان با آسمان هفتم

تور مدت تور تاریخ رفت حمل و نقل قیمت(تومان) جزئیات تور
تور لحظه اخری مالدیو هتل ارنا بیچ 5 شب شهریور ماه قطر 34.900.000
تور ویژه مالدیو هتل شرایتون 5 شب شهریور ماه قطر 50.390.000
تور ویژه مالدیو هتل سان ایلند ری زورت 5 شب شهریور ماه قطر 50.825.000
تور ویژه مالدیو هتل آدران کلاب رانالهی 5 شب شهریور ماه قطر 51.400.000
تور ویژه مالدیو هتل سان سیام ایرو فوشی 5 شب شهریور ماه قطر 63.000.000
تور ویژه مالدیو هتل آماری هاوودا 5 شب شهریور ماه قطر 67.420.000
تور ویژه مالدیو هتل گرند پارک 5 شب شهریور ماه قطر 69.595.000
تور ویژه مالدیو هتل کوکون 5 شب شهریور ماه قطر 70.890.000
تور ویژه مالدیو هتل موون پیک ری زورت کوردهیوار 5 شب شهریور ماه قطر 90.330.000
تور اصفهان به مالدیو هتل موون پیک کورد هیوار

تور اصفهان به مالدیو هتل موون پیک کورد هیوار

تاریخ رفت : مرداد و شهریور

78995000 تومان

تور مالدیو، یکی از تورهای پرطرفدار می‌باشد که آژانس مسافرتی آسمان هفتم به طور تخصصی در این زمینه فعالیت دارد.

مالدیو از کشورهای ساحلی توریستی اقیانوس هند است که دارای جزایری با آب‌های فیروزه‌ای رنگ می‌باشد. درختان نخل، روزهای گرم آفتابی، اسکله‌های چوبی، ساواحلی با شن‌های سفید و هتل‌های آبی موجب شهرت و محبوبیت این مقصد گردشگری در میان گردشگران دنیا شده است.

به دلیل موقعیت جغرافیایی مالدیو، تور مالدیو از تهران و تور مالدیو از اصفهان به صورت هوایی ارائه می‌شود که هر روز هفته به صورت منظم به مقصد مالدیو در حرکتند.

قیمت تورهای مالدیو به قیمت بلیط، هتل(یک ستاره تا پنج ستاره)، تعداد روزهای سفر(اصولاً 2 تا 10 روز) و زمان خرید تور وابسته می‌باشد. در ایام پیک به خصوص زمستان و پاییز به دلیل درخواست‌های زیاد سفر به مالدیو، قیمت هتل و بلیط هواپیما افزایش می‌یابد.

برای مشاهده قیمت تور مالدیو در بازه‌های زمانی مختلف به راحتی می‌توانید در سایت آسمان هفتم مشاهده کنید و در هر ساعت از شبانه روز با پشتیبانان سایت می‌توانید در ارتباط باشید.

تورهای لحظه آخری مالدیو از اصفهان نیز در سایت قابل مشاهده است و از نظر قیمت ارزان بوده و از نظر زمان بسیار محدود است. تور لحظه آخری مالدیو از نظر کیفیت هیچ فرقی نداشته و به دلیل اینکه ظرفیت پرواز یا هتل تکمیل نشده و برای جلوگیری از ضرر با قیمتی پایین‌تر عرضه می‌شود.

همچنین تورهای لوکس مالدیو در هتل‌های 5 ستاره با خدمات ویژه در سایت قابل مشاهده است و تورهای ارزان قیمت اصفهان به مالدیو و تهران به مالدیو در هتل‌های دو ستاره و سوئیت‌ها را نیز می‌توانید بررسی کنید.

خدمات تورهای مالدبو عموماً شامل  بلیط رفت و برگشت، راهنمای فارسی زبان، بیمه مسافرتی، صبحانه، ناهار و شام و ترانسفر فرودگاهی می‌باشد.