تور مالدیو از اصفهان با آسمان هفتم

تور مدت تور تاریخ رفت حمل و نقل قیمت جزئیات تور
تور مالدیو هتل پارادیس آیلند ری زورت 5 شب 8 مرداد قطر یا امارات 431950000
تور مالدیو هتل سان آیلند ری زورت 5 شب 8 مرداد قطر یا امارات 437950000
تور مالدیو هتل شرایتون فول مون ری زورت 5 شب 8 مرداد قطر یا امارات 431950000
تور مالدیو هتل رویال آیلند 5 شب 8 مرداد قطر یا امارات 455950000
تور مالدیو هتل کوکون 4 شب 20 مرداد قطر یا امارات 588950000
تور مالدیو هتل گرند پارک کودهیپارو 4 شب 20 مرداد قطر یا امارات 617950000
تور مالدیو هتل مو ون پیک ری زورت کردی وارا 4 شب 20 مرداد قطر یا امارات 789950000

تور مالدیو، یکی از تورهای پرطرفدار می‌باشد که آژانس مسافرتی آسمان هفتم به طور تخصصی در این زمینه فعالیت دارد.

مالدیو از کشورهای ساحلی توریستی اقیانوس هند است که دارای جزایری با آب‌های فیروزه‌ای رنگ می‌باشد. درختان نخل، روزهای گرم آفتابی، اسکله‌های چوبی، ساواحلی با شن‌های سفید و هتل‌های آبی موجب شهرت و محبوبیت این مقصد گردشگری در میان گردشگران دنیا شده است.

به دلیل موقعیت جغرافیایی مالدیو، تور مالدیو از تهران و تور مالدیو از اصفهان به صورت هوایی ارائه می‌شود که هر روز هفته به صورت منظم به مقصد مالدیو در حرکتند.

قیمت تورهای مالدیو به قیمت بلیط، هتل(یک ستاره تا پنج ستاره)، تعداد روزهای سفر(اصولاً 2 تا 10 روز) و زمان خرید تور وابسته می‌باشد. در ایام پیک به خصوص زمستان و پاییز به دلیل درخواست‌های زیاد سفر به مالدیو، قیمت هتل و بلیط هواپیما افزایش می‌یابد.

برای مشاهده قیمت تور مالدیو در بازه‌های زمانی مختلف به راحتی می‌توانید در سایت آسمان هفتم مشاهده کنید و در هر ساعت از شبانه روز با پشتیبانان سایت می‌توانید در ارتباط باشید.

تورهای لحظه آخری مالدیو از اصفهان نیز در سایت قابل مشاهده است و از نظر قیمت ارزان بوده و از نظر زمان بسیار محدود است. تور لحظه آخری مالدیو از نظر کیفیت هیچ فرقی نداشته و به دلیل اینکه ظرفیت پرواز یا هتل تکمیل نشده و برای جلوگیری از ضرر با قیمتی پایین‌تر عرضه می‌شود.

همچنین تورهای لوکس مالدیو در هتل‌های 5 ستاره با خدمات ویژه در سایت قابل مشاهده است و تورهای ارزان قیمت اصفهان به مالدیو و تهران به مالدیو در هتل‌های دو ستاره و سوئیت‌ها را نیز می‌توانید بررسی کنید.

خدمات تورهای مالدبو عموماً شامل  بلیط رفت و برگشت، راهنمای فارسی زبان، بیمه مسافرتی، صبحانه، ناهار و شام و ترانسفر فرودگاهی می‌باشد.